10322

İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU

İstanbul şenlik organizasyonu ;En ekonomik fiyatlar ve yeni teknik parkımız ile sizlerleyiz.

İstanbul şenlik organizasyonu ;
İstanbul,Şişme oyun parkı kiralama ;Şişme oyun parkı kiralamada,Size özel fiyatlar ve en yeni şişme oyun parklarımız ile sizlerleyiz.
İstanbul ;Doğum günü organizasyonları
İstanbul ;Açılış organizasyonu 
İstanbul ;Balon dekarasyon ve çok daha fazlası ..
İstanbul,Şenlik organizasyonlarınızda alanı renklendirmek artık çok kolay,binlerce balonla, şenlik alanınızı misafirlerinize yakışır hale getiriyoruz.

Şenlik organizasyonlarında kullandığımız tüm animatörlerimiz sahne deneyimi olan ve tiyatro kökenli arkadaşlardan oluşmaktadır.
Organizasyonlarınızda profesyonel,enerjik ve işinin eğli animatörlerimiz misafirlerinize unutulmaz bir gün yaşatacaktır.


BİZİM OLDUĞUMUZ ŞENLİKLERDE,EĞLENCE VAR...


İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU ANİMASYON: Tüm animatörlerimiz sahne deneyimi olan ve tiyatro kökenli arkadaşlardan oluşmaktadır. Profesyonel, enerjik ve işinin ehli animatörlerimiz misafirlerinize unutulmaz bir gün yaşatacaktır.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU ŞİŞME OYUN PARKI KİRALAMA
Şişme oyun parklarımız 2022-2023 model ürünler olup, firmamız bünyesinde 50 den fazla şişme oyun parkı bulunmaktadır.
Oyun parklarımız her organizasyondan sonra dezenfekte edilmekte olup,2 yılda bir tüm ürünlerimiz tamamen yenilenmektedir.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU ANİMASYONLU YİYECEKLER Mini bir araç konseptinde hazırlanan dağıtım araçlarımız ile Özel kıyafetli,eldivenli,fesli personellerimiz Pamuk şeker,Popcorn,Osmanlı macunu,elma şekeri,süt mısır,bardakta mısır gibi tadı damağınızda kalıcak lezzetleri aktivite boyunca dağıtırlar.
PİKNİK-ŞENLİK-SES-IŞIK-SAHNE
www.dunyagroup.org
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU SES-IŞIK-SAHNE SİSTEMLERİ
Müziğin ritmini içinizde hissetmeniz için yeni,teknolojik ürün parkurumuz ile yanınızdayız.
Dijital mikser,aktif kabin,line array,sahne,led ekran ve çok daha fazlası.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU BALON SÜSLEME Organizasyon alanına görsel zenginlik katalım. Rengârenk onlarca balonun bir araya gelmesinden oluşan balon süslemelerimiz, Şenliğinizi görkemli kılacak.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU UÇAN BALON
Rengarenk uçan balonlarımızı,etkinlik sonunda bir dilek tutup gökyüzüne gönderelim ve etkinliğimizi unutulmaz bir finalle kapayalım.
PİKNİK-ŞENLİK-SES-IŞIK-SAHNE
www.dunyagroup.org
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU JUMBO BALON
Jumbo balonlarımız Türk bayrağı baskısıyla metrelerce yüksekte göz kamaştıracak.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU GENEL PROGRAM SUNUCUSU Organizasyonlarında alandaki katılımcılara hitap edebilecek,katılımcılara animasyonlar yaptırabilecek, inovatif iletişimi kuvvetli program sunucusu en önemli faktörlerin başında gelir. Sunucu alandaki tüm anonsları yapar,ve katılımcı kitlenin sürekli enerjik kalmasını sağlar.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU MASKOT KARAKTERLERİ Şenlik organizasyonu;Maskot karakterleri,belki bir minny,belki bir micky eğlenceyi organizasyonlarınıza sevimli karakterlerimiz ile taşıyalım.
Komik,Heyecanlı,Genç,tiyatro kökenli maskot ekibimiz ile mutluluk dağıtmaya geliyoruz.
PİKNİK-ŞENLİK-SES-IŞIK-SAHNE
www.dunyagroup.org
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU RENKLİ YOL TAKI Organizasyon alanımızın girişine konulan,yol takı renkli görüntüsü ile dikkat çeken bir giriş hazırlamamızı sağlayan ve bir çok farklı organizasyonlarda sıklıkla kullandığımız bir üründür.
Ürünümüzün ölçüsü 8 metredir.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU OYUN STANDLARI Animasyonlarımızı daha keyifli hale getiren oyun standlarımız ile gün boyu çok eğleneceksiniz.
Üfürük futbolu,halka atma oyunu,labut devirme,top geçirme,pinpon oyun standı ve çok daha fazlası...
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU SİHİRBAZ GÖSTERİSİ
Yetenekli eller ile şaşırtıcı,farklı,
enerjik bir illüzyon gösterisi.
PİKNİK-ŞENLİK-SES-IŞIK-SAHNE
www.dunyagroup.org
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU JONGLÖR GÖSTERİSİ El becerisi ve denge’nin uyumu İle unutulmaz bir organizasyon.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU KARAGÖZ-HACİVAT GÖSTERİSİ Geleneksel orta oyunlarından karagöz-Hacivat perde gösterisi yaklaşık 30 dakika sürmektedir. İşinin ehli sanatkârların perdelediği oyunlar çocuklarımızı eğlendirirken düşündürecek ve keyifli bir gün geçirmelerini sağlayacaktır.
İSTANBUL ATEŞBAZ GÖSTERİSİ
Hünerli eller ile adrenalin dolu bir gösteri.
30 dakika süren eşsiz bir Show.
PİKNİK-ŞENLİK-SES-IŞIK-SAHNE
www.dunyagroup.org
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU PANTOMİM Pantomim,pantomim,sözsüz oyun yada mim sanatı,en basit anlatımıyla sözsüz tiyatro oyunudur. Gösteri sanatının dallarından biridir.Şenlik organizasyonları'nın olmassa olmazlarındandır.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU TAHTABACAK GÖSTERİSİ
Özel kostümlü animatörlerimizden oluşan tahta bacak gün içerisinde 20 dakikalık periyotlar halinde 3 kez sahne alabilir.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU SLOT CAR Slot car Yarışmacılar kendileri için özel hazırlanmış bisikletlerde pedal çevirerek arabalarını en ileriye götürmeye çalışır.Verilen süre içerisinde parkuru tamamlamayı başaran araba yarışmanın şampiyonu olur. Yarışmacılar pedal çevirerek hem spor yapar hemde hoş vakit geçirir.
PİKNİK-ŞENLİK-SES-IŞIK-SAHNE
www.dunyagroup.org
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU AKÜLÜ ARABALAR Miniklerimiz kendileri için özel tasarlanan pistler ve arabalarıyla çok eğlenecek,aynı zamanda eğlenirken trafik kurallarınıda öğrenecekler.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU ÇOCUK OYUN KÖŞESİ
Çocuklar renkli masa ve taburelerden oluşan oyun köşesinde çocuk animatörü eşliğinde lego,puzzle atölyesi,maket yapım atölyesi vb aktivitelerle vakit geçirirler.
Ürünümüz 3 çocuk masası,15 tabureden oluşur.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU OKÇULUK Okçuluk,piknik ve şenlik organizasyonlarında ağırlıklı olarak kullandığımız bir üründür. Organizasyonlarda hakem eşliğinde eğlenceli bir turnuva yapabilirsiniz.
PİKNİK-ŞENLİK-SES-IŞIK-SAHNE
www.dunyagroup.org
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU MİNİ MASA TENİSİ Şenlik ve Piknik organizasyonlarında renkli maçlar yapmanıza olanak tanıyan mini masa tenisi hem çocuk hem yetişkinlere hitap eden keyifli bir üründür.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU KAHVECİ GÜZELİ Kahve hatır işidir,kıymetini bilenle içilir. Biz sizlerin kıymetini biliyor,tadı damağınızda kalacak 40 yıl hatırı olacak kahvemizi içmeye davet ediyoruz.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU OSMANLI ŞERBETİ
Geleneksel,Eşsiz lezzette sahip yaz günleri’nin serinleten tadı.
PİKNİK-ŞENLİK-SES-IŞIK-SAHNE
www.dunyagroup.org
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU ÇADIR KİRALAMA Organizasyon alanındaki misafirlerinizi kötü hava şartlarından koruyacak, Sorunsuz bir organizasyon geçirmelerini sağlayacaktır. Örümcek çadır,hi tech çadır,plastik çadır,iftar çadırı,taziye çadırı,outlet çadır vb.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU MASA-SANDALYE KİRALAMA Misafirlerinize en yeni ekipmanlarımız ile kusursuz hizmet sağlıyoruz. Tiffany sandalye,plastik sandalye Hilton sandalye,yuvarlak masa,dikdörtgen Masa,bistro masa ve çok daha fazlası.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU MİNDER KİRALAMA Organizasyon alanınızdaki misafirlerinizi rahat ettirecek ve rengârenk bir görüntü sağlayacaktır.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU PİKNİK-ŞENLİK-SES-IŞIK-SAHNE
www.dunyagroup.org
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU JENARATÖR Oluşabilecek elektrik kesintilerine önlem almış oluruz. Akımın az gelmesiyle oluşabilecek aksamaların önüne geçeriz. Kamyonet tipi jeneratörlerimiz organizasyonlarınızı güvenceye alır.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU MOBİL WC Temiz,hijyenik,dezenfektasyonu yapılmış mobil wc hizmeti gelen misafirlerinize organizasyon boyunca hizmet verecektir.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU AMBULANS Organizasyonlarınızda oluşabilecek sağlık Problemlerine, anında müdahale edebilecek ve organizasyon boyunca oluşabilecek yaralanmalar için destek sağlayacaktır. Şenlik alanındaki misafirlerinizi güvenceye alıyoruz.
PİKNİK-ŞENLİK-SES-IŞIK-SAHNE
www.dunyagroup.org
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU ÇİKOLATA ŞELALESİ Tadı damağınızda kalacak,eşsiz lezzetini unutamayacağınız çikolata tadında organizasyonlar için.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ
Gökyüzünde görsel bir şölen, Gecenin karanlığının Işığın gücü ile birleştiriyoruz.
Bataryalar,gök bombaları,kandil
Row cake’ler.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU VOLKAN GÖSTERİSİ
Mezuniyet organizasyonlarında sıklıkla kullandığımız.Kepleri havaya göndermeden yada istenilen anlarda ateşlenen 45 saniye süreli mini ateş ve ışık gösterisi.
Volkan,şelale,meşale,maytap vb.
PİKNİK-ŞENLİK-SES-IŞIK-SAHNE
www.dunyagroup.org
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU FOTO-VİDEO
Anı ölümsüzleştirecek, hoş bir anı kalmasını sağlayacak olan fotoğrafçılarımız ve kameramanlarımız organizasyon boyunca her anı atlamadan çekecekler.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU DRONE KİRALAMA
Organizasyonlarınızı havadan görüntüler ve her anı en özel şekilde kaydederiz.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU FİL DİŞİ KİRALAMA
Geceyi rengârenk ışıklarla aydınlatmanın dekoratif yolu.
Organizasyonlarda genellikle sahne önüne konulur.
6 adet tercih etmeniz önerilir.
ŞENLİK ORGANİZASYONU PİKNİK-ŞENLİK-SES-IŞIK-SAHNE
www.dunyagroup.org
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU GİRİŞ YOLU KİRALAMA
Günün prens ve prenseslerine özel şık, zarif,dekoratif bir giriş yolu ile muhteşem bir karşılama.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU HOST-HOSTES Karşılama anından, masalarınıza kadar eşlik edecek, her anınızda yanınızda olacak yardım melekleri.
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU CATERİNG HİZMETLERİ
Unutulmaz tatların mimarı, kusursuz ve a kalite ikramlar.

İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU GENEL PROGRAM SUNUCUSU 0850 203 50 66 ŞENLİK ORGANİZASYONU HATTI
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU ANİMASYON HİZMETİ 0850 203 50 66 ŞENLİK ORGANİZASYONU HATTI 
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU ŞİŞME OYUN PARKI KİRALAMA HİZMETİ 0850 203 50 66 ŞENLİK ORGANİZASYONU HATTI 
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU MASKOT 
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU TAHTA BACAK-KANGURU BACAK HİZMETİ 
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU ANİMASYONLU YİYECEKLER 
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU OYUN STANDLARI 
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU ELEKTRONİK OYUNCAKLAR 
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU SES-IŞIK-SAHNE SİSTEMLERİ 
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU FİL DİŞİ KİRALAMA 
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU BALON SÜSLEME HİZMETLERİ 
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU ŞİŞME GİRİŞ TAKI
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU ÇOCUK OYUN KÖŞESİ 
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU JUMBO BALON 
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU MİNDER KİRALAMA
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU MİNİ MASA TENİSİ
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU ATEŞBAZ GÖSTERİSİ 
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU PANTOMİM GÖSTERİSİ 
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU KAHVECİ GÜZELİ 
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU OKÇULUK 
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU SLOT CAR
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU BOZA 
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU ÇİKOLATA ŞELALESİ 
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU KÖZDE KESTANE 
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU SALEP KİRALAMA
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU OSMANLI ŞERBETİ KİRALAMA 
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU SİHİRBAZ KİRALAMA 
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU JONGLÖR KİRALAMA 
İSTANBUL ŞENLİK ORGANİZASYONU İLAÇLAMA HİZMETLERİ