10322

KAHRAMANMARAŞ DONDURMASI KİRALAMA

Sıcak yaz günlerinde,içinizi serinletecek geleneksel Kahramanmaraş dondurmamız eşsiz tadıyla organizasyonlarınızın unutulmazlarından olacak.Türkiye'nin her yerine dondurma kiralama hizmeti vermekteyiz.Siz neredeyseniz biz oradayız.

Süt ile doğal salebin bir araya gelmesiyle oluşan geleneksel Kahramanmaraş dondurması organizasyonlarınızın lezzet kaynağı olacak.
Konuklarınıza hoş bir süpriz dondurma kiralama hizmeti.İkramın en güzel hali dondurma kiralama hizmeti.
Şirket içi aktiviteler,piknik,düğün,şenlik,festival,motivasyon etkinliklerinde geleneksel Kahramanmaraş dondurması ikramı.

Gülümseten lezzet dondurma kiralama servisi.Fabrika personellerinin mola saatlerine özel serinleten lezzet dondurma kiralama servisi.


En özel ikramlar,en güzel showlarla dondurma kiralama.Sıcak yaz günlerinin ferahlatan,özlenen lezzeti dondurma kiralama hizmeti.

Vazgeçilmez lezzet,sizi mutlu etmek üzerine kurulan hizmet şekli,geleneksel Kahramanmaraş dondurması kiralama hizmeti.

Fabrika organizasyonlarında personelinizi motive etmek için yemek sonrası ve mola saatleri için ideal bir enerji kaynağı,şaşırtan lezzet.


Dondurma kiralama mini showlar ile servis edilen dondurmamız ile hem gülecek hemde serinleyeceksiniz.Dondurmanın özü lezzetin hası.
Fabrikalarda yemek şirketlerinin sunmadığı ekstra,sofistike lezzetler sunuyoruz.
Sokak lezzetleri Türkiye'nin her yerinden 0850 203 50 66 telefon numarasında bizlere ulaşıp,eşsiz lezzetlerimiz ile tanışabilirsiniz.

Fabrika organizasyonları,şirket içi aktiviteleri monoton,sıradanlıktan çıkarıp,yenilikçi lezzetlerimizi ilave ediyor,hem motive eden hemde lezzetli ürünler servis ediyoruz.


Siz neredeyseniz,biz oradayız.
En iyi ürünler
En iyi hizmet 
En ekonomik fiyatlar Dondurma kiralama servisi farkıyla.
Mükemmelliğin dondurmadaki adı geleneksel Kahramanmaraş dondurması kiralama.

Soft dondurma kiralama 
Yumuşak dondura kiralama 
Geleneksel Kahramanraş dondurması kiralama

KAÇ KİŞİYE HİZMET VEREBİLİR?
80 -8000 kişi aralığında aynı anda hizmet verebilir.Kendi bünyemizde eş zamanlı aynı anda 10 büyük organizasyon yapabilecek malzeme parkurumuz bulunmaktadır.

SERVİS ŞEKLİ NASIL?
Geleneksel kıyafetli personellerimiz mini showlar ile renkli bir dağıtım gerçekleştirir.Tüm personellerimzde eldiven,fes,yelek,kuşak,maskeden oluşan kıyafetleriyle tüm korona virüsü önlemlerini alarak en hijyenik şekilde dağıtımızı gerçekleştiririz.

Dondurma kiralama servisi,Piknik organizasyonu dondurma kiralama,Fabrika içi motivasyon dondurma kiralama ve çok daha fazlası.