10322

BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU

Bursa piknik organizasyonları;Ailenizin üyelerini gün boyu eğlendirmek ve motivasyonlarını yükseltmek için sizlerleyiz.
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONLARI EĞLENCEDEN FAZLASI...
PİKNİK ORGANİZASYONLARI İÇİN NELER YAPABİLİRİZ?
ANİMASYON-GENEL SUNUCU

BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU;Genel program sunucusu;Diksiyonu düzgün,hitabet yeteneği olan ve programı yönlendirebilecek sunucu,piknik organizasyonlarında olmazsa olmazlardandır.TÜRKİYE'NİN HER YERİNDEN PİKNİK ORGANİZASYONU İÇİN 0850 203 50 66 EN EĞLENCELİ PİKNİK ORGANİZASYONLARI İÇİN...


ANİMASYONLU YİYECEKLER 
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU ANİMASYONLU YİYECEKLER Mini bir araç konseptinde hazırlanan dağıtım araçlarımız ile Özel kıyafetli,eldivenli,fesli personellerimiz Pamuk şeker,Popcorn,Osmanlı macunu,elma şekeri,süt mısır,bardakta mısır gibi tadı damağınızda kalıcak lezzetleri aktivite boyunca dağıtırlar.


ŞİŞME OYUN PARKLARI
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU ŞİŞME OYUN PARKI KİRALAMA
Şişme oyun parklarımız 2022-2023 model ürünler olup, firmamız bünyesinde 50 den fazla şişme oyun parkı bulunmaktadır.
Oyun parklarımız her organizasyondan sonra dezenfekte edilmekte olup,2 yılda bir tüm ürünlerimiz tamamen yenilenmektedir.
MEKAN SÜSLEME
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU BALON SÜSLEME Organizasyon alanına görsel zenginlik katalım. Rengârenk onlarca balonun bir araya gelmesinden oluşan balon süslemelerimiz, Şenliğinizi görkemli kılacak.

 
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU UÇAN BALON
Rengarenk uçan balonlarımızı,etkinlik sonunda bir dilek tutup gökyüzüne gönderelim ve etkinliğimizi unutulmaz bir finalle kapayalım.
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU MASKOT KARAKTERLERİ Bursa piknik organizasyonu;Maskot karakterleri,belki bir minny,belki bir micky eğlenceyi organizasyonlarınıza sevimli karakterlerimiz ile taşıyalım.
Komik,Heyecanlı,Genç,tiyatro kökenli maskot ekibimiz ile mutluluk dağıtmaya geliyoruz.
PİKNİK-ŞENLİK-SES-IŞIK-SAHNE
www.dunyagroup.org
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU RENKLİ YOL TAKI Organizasyon alanımızın girişine konulan,yol takı renkli görüntüsü ile dikkat çeken bir giriş hazırlamamızı sağlayan ve bir çok farklı organizasyonlarda sıklıkla kullandığımız bir üründür.
Ürünümüzün ölçüsü 8 metredir.
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU OYUN STANDLARI Animasyonlarımızı daha keyifli hale getiren oyun standlarımız ile gün boyu çok eğleneceksiniz.Üfürük futbolu,halka atma oyunu,labut devirme,top geçirme,pinpon oyun standı ve çok daha fazlası...
 
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU SİHİRBAZ GÖSTERİSİ
Yetenekli eller ile şaşırtıcı,farklı,
enerjik bir illüzyon gösterisi.
PİKNİK-ŞENLİK-SES-IŞIK-SAHNE
www.dunyagroup.org
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU JONGLÖR GÖSTERİSİ El becerisi ve denge’nin uyumu İle unutulmaz bir organizasyon.
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU KARAGÖZ-HACİVAT GÖSTERİSİ Geleneksel orta oyunlarından karagöz-Hacivat perde gösterisi yaklaşık 30 dakika sürmektedir. İşinin ehli sanatkârların perdelediği oyunlar çocuklarımızı eğlendirirken düşündürecek ve keyifli bir gün geçirmelerini sağlayacaktır.
ATEŞBAZ GÖSTERİSİ
Hünerli eller ile adrenalin dolu bir gösteri.
30 dakika süren eşsiz bir Show.
PİKNİK-ŞENLİK-SES-IŞIK-SAHNE
www.dunyagroup.org
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU PANTOMİM Pantomim,pantomim,sözsüz oyun yada mim sanatı,en basit anlatımıyla sözsüz tiyatro oyunudur. Gösteri sanatının dallarından biridir.Piknik organizasyonları'nın olmassa olmazlarındandır.
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU TAHTABACAK GÖSTERİSİ
Özel kostümlü animatörlerimizden oluşan tahta bacak gün içerisinde 20 dakikalık periyotlar halinde 3 kez sahne alabilir.
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU SLOT CAR Slot car Yarışmacılar kendileri için özel hazırlanmış bisikletlerde pedal çevirerek arabalarını en ileriye götürmeye çalışır.Verilen süre içerisinde parkuru tamamlamayı başaran araba yarışmanın şampiyonu olur. Yarışmacılar pedal çevirerek hem spor yapar hemde hoş vakit geçirir.
PİKNİK-ŞENLİK-SES-IŞIK-SAHNE
www.dunyagroup.org
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU AKÜLÜ ARABALAR Miniklerimiz kendileri için özel tasarlanan pistler ve arabalarıyla çok eğlenecek,aynı zamanda eğlenirken trafik kurallarınıda öğrenecekler.
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU ÇOCUK OYUN KÖŞESİ
Çocuklar renkli masa ve taburelerden oluşan oyun köşesinde çocuk animatörü eşliğinde lego,puzzle atölyesi,maket yapım atölyesi vb aktivitelerle vakit geçirirler.
Ürünümüz 3 çocuk masası,15 tabureden oluşur.
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU OKÇULUK Okçuluk,piknik organizasyonlarında ağırlıklı olarak kullandığımız bir üründür. Organizasyonlarda hakem eşliğinde eğlenceli bir turnuva yapabilirsiniz.
PİKNİK-ŞENLİK-SES-IŞIK-SAHNE
www.dunyagroup.org
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU MİNİ MASA TENİSİ Şenlik ve Piknik organizasyonlarında renkli maçlar yapmanıza olanak tanıyan mini masa tenisi hem çocuk hem yetişkinlere hitap eden keyifli bir üründür.
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU KAHVECİ GÜZELİ Kahve hatır işidir,kıymetini bilenle içilir. Biz sizlerin kıymetini biliyor,tadı damağınızda kalacak 40 yıl hatırı olacak kahvemizi içmeye davet ediyoruz.
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU OSMANLI ŞERBETİ
Geleneksel,Eşsiz lezzette sahip yaz günleri’nin serinleten tadı.
PİKNİK-ŞENLİK-SES-IŞIK-SAHNE
www.dunyagroup.org
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU ÇADIR KİRALAMA Organizasyon alanındaki misafirlerinizi kötü hava şartlarından koruyacak, Sorunsuz bir organizasyon geçirmelerini sağlayacaktır. Örümcek çadır,hi tech çadır,plastik çadır,iftar çadırı,taziye çadırı,outlet çadır vb.
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU MASA-SANDALYE KİRALAMA Misafirlerinize en yeni ekipmanlarımız ile kusursuz hizmet sağlıyoruz. Tiffany sandalye,plastik sandalye Hilton sandalye,yuvarlak masa,dikdörtgen Masa,bistro masa ve çok daha fazlası.
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU MİNDER KİRALAMA Organizasyon alanınızdaki misafirlerinizi rahat ettirecek ve rengârenk bir görüntü sağlayacaktır.
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU PİKNİK-ŞENLİK-SES-IŞIK-SAHNE
www.dunyagroup.org
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU JENARATÖR Oluşabilecek elektrik kesintilerine önlem almış oluruz. Akımın az gelmesiyle oluşabilecek aksamaların önüne geçeriz. Kamyonet tipi jeneratörlerimiz organizasyonlarınızı güvenceye alır.
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU MOBİL WC Temiz,hijyenik,dezenfektasyonu yapılmış mobil wc hizmeti gelen misafirlerinize organizasyon boyunca hizmet verecektir.
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU AMBULANS Organizasyonlarınızda oluşabilecek sağlık Problemlerine, anında müdahale edebilecek ve organizasyon boyunca oluşabilecek yaralanmalar için destek sağlayacaktır. Şenlik alanındaki misafirlerinizi güvenceye alıyoruz.
PİKNİK-ŞENLİK-SES-IŞIK-SAHNE
www.dunyagroup.org
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU ÇİKOLATA ŞELALESİ Tadı damağınızda kalacak,eşsiz lezzetini unutamayacağınız çikolata tadında organizasyonlar için.
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU HAVAİ FİŞEK GÖSTERİSİ
Gökyüzünde görsel bir şölen, Gecenin karanlığının Işığın gücü ile birleştiriyoruz.
Bataryalar,gök bombaları,kandil
Row cake’ler.
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU VOLKAN GÖSTERİSİ
Mezuniyet organizasyonlarında sıklıkla kullandığımız.Kepleri havaya göndermeden yada istenilen anlarda ateşlenen 45 saniye süreli mini ateş ve ışık gösterisi.
Volkan,şelale,meşale,maytap vb.
PİKNİK-ŞENLİK-SES-IŞIK-SAHNE
www.dunyagroup.org
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU FOTO-VİDEO
Anı ölümsüzleştirecek, hoş bir anı kalmasını sağlayacak olan fotoğrafçılarımız ve kameramanlarımız organizasyon boyunca her anı atlamadan çekecekler.
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU DRONE KİRALAMA
Organizasyonlarınızı havadan görüntüler ve her anı en özel şekilde kaydederiz.
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU FİL DİŞİ KİRALAMA
Geceyi rengârenk ışıklarla aydınlatmanın dekoratif yolu.
Organizasyonlarda genellikle sahne önüne konulur.
6 adet tercih etmeniz önerilir.
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU PİKNİK-ŞENLİK-SES-IŞIK-SAHNE
www.dunyagroup.org
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU GİRİŞ YOLU KİRALAMA
Günün prens ve prenseslerine özel şık, zarif,dekoratif bir giriş yolu ile muhteşem bir karşılama.
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU HOST-HOSTES Karşılama anından, masalarınıza kadar eşlik edecek, her anınızda yanınızda olacak yardım melekleri.
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU CATERİNG HİZMETLERİ
Unutulmaz tatların mimarı, kusursuz ve a kalite ikramlar.
OYUN STANDLARI 
İLAÇLAMA HİZMETİ 
AMBULANS HİZMETİ 
DRONE ÇEKİMİ 
FOTO-VİDEO ÇEKİMİ 
PUF-SANDALYE-MASA KİRALAMA HİZMETLERİ 
CATERİNG HİZMETİ 
ATÖLYE ÇALIŞMALARI

SES-IŞIK-SAHNE SİSTEMLERİ VE ÇOK DAHA FAZLASI.
DÜNYA GROUP ORGANİZASYON YEREL FİRMA OLMAYIP,ULUSAL ÇAPTA ORGANİZASYONLAR DÜZENLEYEN VE TÜRKİYE'NİN HER YERİNE AKTİF HİZMET GÖTÜREN BİR ŞİRKE
TTİR.

BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU;HİZMETİN ADI.
BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU;ORGANİZASYON DANIŞMANINIZ.
SİZİN İÇİN DÜŞÜNÜR,PLANLAR,UYGULAR.
TÜRKİYE'NİN PİKNİKÇİSİ BURSA PİKNİK ORGANİZASYONU.